Popis ponuky

STAHU realty, s.r.o. Vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na predaj 3 izb. byt o výmere 66 m2 + pivnica o výmere 1,37 m² a loggia o výmere  3,61 m² v mestskej časti Petržalka na ulici Holíčska. Byt bol kompletne a vkusne zrekonštruovaný v roku 2013 (v rámci rekonštrukcie prebehla komplet výmena elektrických rozvodov, rozvodov vody, taktiež výmena okien, podlahy, stien, kuchyne, vnútorných dverí a stierok).

Okolie bytu sa vyznačuje výbornou dopravnou dostupnosťou MHD, rýchlym napojením na obchvat aj do centra mesta. Rovnako je v okolí bytu plná občianska vybavenosť, Tesco, Lidl, Kaufland, plaváreň, materská škôlka, škola, možnosť voľnočasových aktivít.

Byt sa nachádza na 11 poschodí a  je dispozične riešený ako 3+kk, pozostáva z moderne zariadenej pracovne s vkusným nábytkom a pracovným kútom. Predmetnú izbu je možné využiť aj ako detskú izbu. Priestranná obývacia izba ponúka priestor pre spoločne rodinné večeri pri TV, je vybavená sedacou súpravou a TV zostavou, je presvetlená, s výhľadom na široké okolie mestskej časti. Samostatná spálňa s manželskou posteľou je rovnako vkusne zariadená a presvetlená vďaka dvojkrídlovým oknám. Súčasťou kuchyne je vstavaná rúra, elektrická varná doska a vstavaná umývačka riadu.

Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je loggia o výmere 3,61 m², ponukajúca možnosť nerušeného oddychu a relaxu pre obyvateľov tejto nehnuteľnosti. Podlaha loggie je obložená drevodekorom a vkusne doplnená posedením v rovnakom dekore. Bytový dom bol zateplený v 06/2018, a vnútorné rozvody sa menili v 12/2019.

Okolie nehnuteľnosti sa rovnako vyznačuje dostatočným počtom parkovacích miest, čo je v súčasnosti veľká výhoda najmä v tejto mestskej časti.

Dispozičné riešenie bytu je ideálne, priestranné a vďaka nepriechodnosti jednotlivých izieb je byt vhodný aj pre viacčlennú rodinu. Byt ma samostatné 3 izby a priestrannú halu, z ktorej je vstup do všetkých izieb.

Mesačné náklady na byt sú 166 Eur + elektrika približne vo výške 25 Eur mesačne. V bytovom dome je zavedený aj plyn, ktorý je možné využívať.
Detail ponuky

  • Lokalita: Holíčska / Bratislava / Petržalka
  • Celková plocha: 66m2
  • Počet izieb: 3
  • Poschodie: 11
  • Pivnica: 1.37m2
  • Balkón: loggia 3.61m2
  • Stav nehnutelnosti: úplná rekonštrukcia


Popis

Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede.
Rýchlo a bezplatne vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


Zaujala vás ponuka?

Vyplňte prosím formulár a budeme vás kontaktovať.


+ 3 = 5