204 899€

Popis ponuky

STAHU realty, s.r.o. Vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na predaj výnimočný 2 – izbový LOFT vo vyhľadávanej lokalite v objekte CITY PARK, Bratislava. Tento objekt je z hľadiska svojej polohy výnimočný v tom, že ponúka možnosti pre pokojné bývanie, a zároveň kompletnú občiansku vybavenosť v pešej vzdialenosti. Rovnako je objekt situovaný iba 5 minút pešou chôdzou od novovybudovaného centra NIVY, kde v skorej budúcnosti bude otvorené nákupné centrum a rovnako autobusová stanica. Rovnako je tento objekt v pešej vzdialenosti k neďalekému biznis centru, do centra mesta, divadla a nákupného centra Eurovea. Z hľadiska dopravy motorovým vozidlom ide rovnako o výnimočnú polohu, a to vzhľadom na rýchle možnosti presunu v rámci mesta a rovnako napojenia sa na diaľničný obchvat.

2-izbový LOFT nový neobývaný byt je o rozlohe spolu 71,41m2 vrátane veľkometrážnej terasy. Tento ponúka vďaka dômyselnému zariadeniu dostatok priestoru a vytvára samostatnú dennú a nočnú časť. Podlahová plocha je tvorená vstupnou halou s rozlohou 4,92 m2, WC s rozlohou 1,45 m2, kúpeľnou s rozlohou 5,06 m2, kuchynským kútom s rozlohou 4,75 m2, obývacou izbou s rozlohou 23,78 m2 a horným poschodím vo výmere 12m2. K podlahovej ploche bytu prislúcha veľkorysá terasa o rozlohe 19,45 m2.

Byt je zariadený moderne, minimalisticky, v neutrálnych farebných odtieňoch. Ponúka veľké množstvo dômyselne na mieru vyrobených odkladacích priestorov. Vstupná hala ponúka je dotvorená na mieru vyrobeným sedením so zrkadlovou stenou. Hneď pri vstupe sa nachádza WC, ktoré je vybavené podomietkovým splachovacím systémom so závesnou misou, vo WC sa nachádza aj príručné umývadlo so stojanovou batériou. WC je ladené do neutrálnej šedo-bielej kombinácie, pričom podlaha je tvorená oderuvzdornou dlažbou a na stenách je obklad menšieho formátu do výšky cca 120cm.

Ďalšou miestnosťou je kúpeľňa so sprchovým kútom. Kúpeľňa je ladená v rovnakých dekoroch ako WC, pričom dominantou kúpeľne je nadrozmerné umývadlo o šírke 90cm dotvorené umývadlovou skrinkou v dekore biely lesk.
Za kúpeľňou sa nachádza schodisko v bielom dekore, ktorým sa vychádza do priestoru spálne, Schodisko je dotvorené rozľahlým šatníkom, ktorý poslúži na uskladnenie šiat a rovnako ako príručná špajza alebo kumbál.
Loftový priestor spálne bol vytvorený vďaka vysokým stropom, ktoré tento byt ponúka. Práve vďaka nemu bolo možné v byte umiestniť vytvorený spací priestor, ktorý je vhodne a vkusne ladiacim prvkom apartmánu v dekore prírodného dreva. Spálňa je na poschodí, nachádza sa tu manželská posteľ, na mieru vyrobený nábytok spolu s úložnými priestormi. Tento priestor je doplnený o nainštalovanú klimatizáciu. Dekor prírodného dreva je vhodne prepojený s moderným kobercovým povrchom, ktorý tvorí podlahu celej spiacej časti.

Centrom bytu je rozľahlá obývačka s kuchynským kútom. Nachádzajú sa tu všetky potrebné spotrebiče pre varenie, elektrická rúra, varná doska a umývačka riadu. Kuchynský kút je dotvorený barovým pultom s dvomi barovými stoličkami.
Obývačke dominuje gauč a na mieru vyrobený závesný nábytok na protiľahlej stene. Neprehliadnuteľné sú vysoké stropy a rovnako vysoké okná, na ktorých je pre prípad potreby inštalovaný žalúziový systém. Vďaka vysokým stropom bolo možné umiestniť do priestoru obývačky visiaci luster, ktorý dotvára celkový priestor tohto apartmánu.

Ako ďalšie z výhod tohto apartmánu je potrebné spomenúť množstvo svetelných zdrojov v podobe bodového osvetlenia v kombinácii s LED osvetlením. Toto LED osvetlenie je okrem iného nainštalované aj v obývačke, kde bezpochyby bude spríjemňovať atmosféru bývania. Podlaha bytu je tvorená bielym liatym povrchom. Ide o modernú technológiu, nenáročnú na údržbu.
K apartmánu prislúcha terasa o rozmere 19,45 m2, ktorej podlahová plocha je tvorená drevenou krytinou. Priestor terasy umožňuje budúcemu majiteľovi veľkorysé využitie podľa jeho vlastných predstáv.
Objekt CITY PARK je novostavbou s množstvom zelene s rozsiahlou parkovou úpravou. Samotný objekt poskytuje možnosť využitia viacerých objektov spoločenskej vybavenosti priamo na prízemí. Nachádzajú sa tu potraviny, notár, kaderníctvo či banky.

PARKOVANIE:
* 1 parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu (vstup „suchou nohou“ do bytu)

CENA:
204.900,- EUR / úžitková plocha bytu 51,96 m2 + 19,45 loggia/
+ 15.000,- EUR podzemné garážové státie

CELKOVÁ CENA:
219.900,- EUR vrátane DPH
• Cena zahŕňa komplexné realitné a právne služby v súvislosti s predajom
• Možnosť odpočtu DPH
Detail ponuky

  • Lokalita: Ružinov / Bratislva II / City park Ružinov
  • Celková plocha: 71.41m2
  • Počet izieb: 2
  • Balkón: balkon 19.45m2
  • Stav nehnutelnosti: novostavba

Galéria


Popis

Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede.
Rýchlo a bezplatne vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


Zaujala vás ponuka?

Vyplňte prosím formulár a budeme vás kontaktovať.


+ 3 = 5