Garsónka na prenájom – Pohodlné bývanie na Lužnej ulici v Petržalke (600 €/mesiac)

600 €/mesiac (v cene sú energie a vybavenie)

Popis ponuky

STAHU Realty, s. r. o., vaša realitná kancelária garantovaná advokátom, vám opäť prináša príjemné ubytovanie v hlavnom meste. Tento raz ide o prenájom garsónky na Lužnej ulici v Petržalke, ktorý je ideálny pre jednotlivca alebo pre pár.

 

Dostupnosť: Byt je k dispozícii od 15. 12. 2022 (štvrtok)

Cena: 600 €/mesiac

Balkón: áno

 

Dispozícia: V cene sú zahrnuté energie a vybavenie interiéru, t. j. kuchynská linka s dresom, elektrická varná doska, rúra na pečenie, digestor, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, práčka, vstavaná šatníková skriňa, 2-lôžková posteľ, vaňa. Toaleta je spojená s kúpeľňou. Súčasťou bytu je aj balkón. Obývačka je prepojená s kuchyňou a spálňou. Byt dotvárajú také materiály, ako napríklad plastové dvere na balkón, drevené parkety, záclony, dlažba a sanita.

 

Lokalita: Garsónka sa nachádza v príjemnom prostredí Lužnej ulice v časti Petržalka – Bratislava. Štvrť ponúka kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou dopravnou dostupnosťou, občianskou vybavenosťou a zároveň ponúka blízkosť prírody neďalekých lužných lesov a cyklistickej hrádze. Pred bytovkou sa nachádza priestor na parkovanie.

 

V pešej dostupnosti sú k dispozícii Tesco, LIDL alebo potraviny Delia. Nájdete tu lekárne, základné školy, stredné školy, ale aj Ekonomickú univerzitu. Taktiež je tu výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, električka, diaľničný obchvat). V blízkosti sa dajú využiť služby reštauračných,  kultúrnych a pohybovo-relaxačných zariadení. Približne 30 minút pešej chôdze sa od bývania nachádza OC Aupark na Einsteinovej ulici a Sad Janka Kráľa.

 

Máte záujem o obhliadku?

Ak chcete využiť túto unikátnu príležitosť bezstarostného prenájmu, tak nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo 0908 656 624 alebo e-mailom na stahu@hutnan.sk.

 

Tešíme sa na stretnutie s vami.

 
Detail ponuky

 • Lokalita: Lužná / Bratislava / Petržalka
 • Počet izieb: 1
 • Balkón: m2

  Galéria


  Popis

  Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede.
  Rýchlo a bezplatne vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


  Zaujala vás ponuka?

  Vyplňte prosím formulár a budeme vás kontaktovať.


  + 3 = 5