Nechajte všetky starosti s predajom a prenájmom na nás

Chcete predať / prenajať svoju nehnuteľnosť rýchlo, výhodne a bez starostí? Radi vám s tým pomôžeme.

Ako prvé uskutočníme obhliadku vašej nehnuteľnosti a zistíme, čo je pre vás pri predaji / prenájme najdôležitejšie. Následne preveríme všetky potrebné dokumenty nevyhnutné k predaju / prenájmu a stanovíme cenovú ponuku. Navrhneme individuálny plán predaja a marketingovej komunikácie vašej nehnuteľnosti. Po uzatvorení sprostredkovateľskej zmluvy pripravíme vašu nehnuteľnosť a v spolupráci s profesionálnou fotografkou sa postaráme o prezentačné materiály. Na prezentáciu vašej nehnuteľnosti využijeme účinný mix marketingových nástrojov.

Zastrešíme celkovú komunikáciu spojenú s prezentáciou vašej nehnuteľnosti vrátane absolvovania prehliadok s potenciálnymi záujemcami. Pravidelne vás budeme informovať o množstve dopytov, vzhliadnutí inzerátu či počte obhliadok.

Na záver zabezpečíme podpísanie rezervačnej zmluvy, na základe ktorej pripravíme všetky zmluvy a potrebné dokumenty k predaju. Podáme návrh na vklad, dohliadneme na zápis do katastra nehnuteľností a novému vlastníkovi odovzdáme nehnuteľnosť.