Kontakt

Moje meno je Stanislav Hutňan a právu sa venujem nepretržite od roku 2004, kedy som začal študovať na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Po získaní titulu Magister práv som v roku 2015 úspešne zložil advokátske skúšky a rok predtým aj skúšky správcu konkurznej podstaty. Advokácii a správcovstvu sa naďalej venujem aj vo svojom profesijnom živote.

Za tento čas som nadobudol veľké množstvo teoretických poznatkov, ale aj praktických skúseností, ktoré ma doviedli k myšlienke rozšíriť portfólio služieb a založiť realitnú kanceláriu STAHU realty s.r.o.– kanceláriu garantovanú advokátom.

Moja skúsenosť jednoznačne ukazuje, že právo a svet realít sú svojim obsahom natoľko prepojené, že vaša voľba realitnej kancelárie, kde je skĺbená rola advokáta a realitného makléra v jednej osobe, je vzhľadom na komplexnosť problematiky pri hľadaní alebo ponúkaní nehnuteľnosti tá najlepšia. V najlepšom záujme klienta a pri najvyššej možnej efektivite a spokojnosti všetkých zúčastnených strán vieme vyriešiť aj tie najkomplikovanejšie situácie a celú plejádu situácií, ktorú svet realít vie priniesť.

V najlepšom záujme klienta a pri najvyššej možnej efektivite a spokojnosti všetkých zúčastnených strán vieme vyriešiť aj tie najkomplikovanejšie situácie a celú plejádu situácií, ktorú svet realít vie priniesť.


Mgr. Stanislav Hutňan

0908 656 624
stahu@hutnan.sk

STAHU realty s. r. o
IČO: 47734205
Kominárska 2,4
Bratislava 831 04

Kde nás nájdeteKontaktujte nás


+ 3 = 5