189 900€

Popis ponuky

STAHU realty, s.r.o. Vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na predaj výnimočný 2- izbový byt vo vyhľadávanej exkluzívnej lokalite Starého mesta na Drotárskej ceste. Byt sa nachádza na prvom nadzemné podlaží a má rozlohu 55,25 m2 vrátane príslušenstva.

Byt je zariadený moderne, v neutrálnych farebných odtieňoch, ktoré dokážu byť zladené s akoukoľvek výraznou farbou, ponúka veľké množstvo dômyselne na mieru vyrobených odkladacích priestorov. Vstupná hala ponúka možnosti odkladacích priestorov v podobe vstavaných skríň. Spoločný otvorený priestor kuchyne a obývacej miestnosti je možné vďaka posuvným dverám rolldor účelne oddeliť. Výhodou ponúkaného bytu je jeho poloha, občianska vybavenosť, dostatok úložného priestoru a v neposlednom rade balkón s výhľadom na zeleň a pivnica. Budúcich majiteľov poteší aj neštandardné riešenie kúpeľne v byte, ktorá ponúka aj okno nad vaňou, vďaka čomu je možné zabezpečiť stále vetranie kúpeľne.

Byt a bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, bytový dom je zateplený a teda nepredpokladá sa ďalšie zvyšovanie nákladov bytového domu. Výhodou bytu sú aj pôvodné parkety, ktoré sú zrekonštruované.

V okolí je nadštandardná občianska vybavenosť, obrovskou výhodou je pešia dostupnosť Horského parku, centra mesta, v blízkosti bytu sú viaceré základné školy a maloobchodné prevádzky, bezproblémové parkovanie v okolí.

Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede.
Rýchlo a bezplatne vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.

CELKOVÁ CENA:
189.900,- EUR
• Cena zahŕňa komplexné realitné a právne služby v súvislosti s predajom
Detail ponuky

 • Lokalita: Drotárska cesta / Bratislava / Staré mesto
 • Celková plocha: 55.25m2
 • Počet izieb: 2
 • Poschodie: 1
 • Balkón: m2

  Galéria


  Zaujala vás ponuka?

  Vyplňte prosím formulár a budeme vás kontaktovať.


  + 3 = 5