209 900€

Popis ponuky

STAHU realty, s.r.o. Vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v exkluzívnej lokalite na Černyševského ulici v m.č. Petržalka, Bratislava.

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na 4. NP, disponuje dostatočným priestorom o celkovej rozlohe 75,02 m2. Byt pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných izieb, samostatnej kuchyne, obývačky, samostatného WC, kúpeľne, chodby, haly a loggie. K bytu taktiež prislúcha pivnica.

Vstupná hala je dostatočne priestranná o celkovej rozlohe 8,12 m2, kde je možnosť využitia mnohých odkladacích priestorov a priestorov na vešanie. Hala je svetlá, príjemne farebne zladená do moderných tónov. V súčasnosti sa v hale nachádza aj pracovný kút, ktorý je využívaný pre prácu z domu. Nábytok v hale spojenej s pracovňou je vyrobený na mieru, tvorí ho drevodekor tmavej farby doplnený príjemnou farebnou kombináciou.

Z priestoru haly sa prechádza do dennej časti bytu, ktorá je tvorená obývačkou o rozlohe 19,14 m2 a samostatnej, oddelenej kuchyne o rozlohe 10,57 m2. Kuchyňa je vybavená všetkými potrebnými modernými elektrospotrebičmi (plynový sporák s digestorom, umývačka riadu, drez s odkvapom, podsvietenie linky…). Kuchyňa je ladená rovnako do tmavo-bledej kombinácie. Výmera kuchyne je dostatočne veľká aj na umiestnenie jedálenského stolu so 4 stoličkami. Je teda veľkou výhodou jej plnohodnotné využitie a taktiež oddelenosť. Zároveň však nič nebude brániť budúcemu majiteľovi po malej stavebnej úprave priestor kuchyne a obývačky prepojiť a vytvoriť tak spojený priestor. Z kuchyne je východ na priestrannú loggiu o výmere 3,47 m2, ktorá ponúka možnosti relaxu alebo pestovania príležitostných byliniek.

Obývačka je priestranná, svetlá, presvetlená denným svetlom prostredníctvom plastových okien s inštaláciou slnečnej clony. V obývačke sa nachádza gauč, poličkové systémy a TV zostava, priestor obývačky vybavený náladovým osvetlením, ktoré je inštalované po obvode priestoru stropu.

Do nočnej časti bytu sa dostanete opäť cez halu a úzku chodbu o rozlohe 2,4 m2, v priestore ktorej sa nachádzajú aj samostatné vstupy do WC a kúpeľne.

Kúpeľňa ponúkanej nehnuteľnosti je priestranná, tvorená vaňou, umývadlom, odvetrávaním a poličkovým systémom na odkladanie. Priestor kúpeľne je dotvorený veľkoformátovými zrkadlami s osvetlením. Obklad tvorí veľkoformátový rozmer v dekore mramoru v bledej farbe, čo umožňuje nekonečné možnosti úpravy tohto priestoru. V kúpeľni sa rovnako v súčasnosti nachádza automatická práčka.
WC je samostatné, dostatočne priestranné, vybavené podomietkovým systémom s odsávaním.

V nočnej časti bytu sa nachádzajú dve spálne. Jedna z nich o veľkosti 11,99 m2 a druhá o rozlohe 12,2 m2.

Jedna zo spální je v súčasnosti ladená do útulnej červenej farby v kombinácii s bielou farbou a drevom. V nej sa nachádza manželská posteľ s nočnými stolíkmi. Svetelnosť spálni dodávajú plastové okná, ktoré je možné zatieniť nainštalovanou záclonou/závesom.
Druhá zo spální je v súčasnosti využívaná ako detská izba.

Ponúkaný byt je moderne zariadený, svetlý, disponuje dostatkom odkladacích priestorov a jeho súčasný stav je vhodný k nasťahovaniu bez potreby nákladnejších investícií.

Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, rovnako z hľadiska dopravnej infraštruktúry je poloha ponúkanej nehnuteľnosti veľmi výhodná. Napojenie na diaľnicu je v dosahu pár minút, parkovanie je bezproblémové, pešia dostupnosť centra mesta je vynikajúca a rovnako poloha umožňuje plnohodnotné využívanie prostriedkov MHD.
Detail ponuky

  • Lokalita: Černyševského / Bratislava / Petržalka
  • Celková plocha: 75.02m2
  • Počet izieb: 3
  • Poschodie: 4
  • Balkón: loggia 23.47m2
  • Stav nehnutelnosti: úplná rekonštrukcia

Galéria


Popis

Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede.
Rýchlo a bezplatne vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


Zaujala vás ponuka?

Vyplňte prosím formulár a budeme vás kontaktovať.


+ 3 = 5