229 900€

Popis ponuky

STAHU realty, s.r.o. vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na predaj priestranný, nadštandardne vybavený bungalov s modernými materiálmi v obľúbenej lokalite Chorvátsky Grob, časť Čierna voda, v blízkosti Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou.
Nehnuteľnosť pozostáva zo štyroch samostatných nepriechodných izieb, vstupnej chodby, samostatného WC, technickej miestnosti a kúpeľne spojenej s WC.

Vstupná chodba ponúka dostatočné možnosti využitia odkladacích priestorov. Z chodby sa vstupuje do technickej miestnosti. Moderný interiér tejto nehnuteľnosti je do detailov spracovaný a ladený do príjemných zemitých farieb, čo dáva možnosť úpravy v akomkoľvek farebnom tóne, pričom je optimálne rozdelený na dennú a nočnú časť.

Priestranná spálňa o rozlohe 15,44 m2 je zariadená v príjemnom farebnom tóne s kombináciou dreva a rolldoor zostavou v dekore dreva. Dominantou spálne je masívna posteľ, ktorú po oboch stranách lemuje nočný stolík a príručné osvetlenie.

Ďalšou miestnosťou je pracovňa/hosťovská izba, ktorá poskytuje priestor pre prácu z domu, ale rovnako aj pre ubytovanie návštev. Nachádza sa tu na mieru vyrobený pracovný kút, gauč s TV zostavou a taktiež skriňová zostava. Rozloha miestnosti je 6,45 m2. Tretia miestnosť je o rozlohe 12,24 m2 a je využívaná ako detská izba, ktorá je presvetlená oknom, drevenú podlahu dopĺňa kvalitný koberec. Dominantou nehnuteľnosti je obývačka o rozlohe 15,97 m2, ktorá je spojená s kuchyňou o rozlohe 15,71 m2 s modernými elektrospotrebičmi a vyvýšeným pultom s barovými stoličkami. Farebne kopíruje dizajn všetkých miestností, pričom pôsobí veľmi príjemným dojmom. V obývačke dominuje veľká sedacia súprava v tvare L, ktorá ponúkne pohodlie pri sledovaní televízie. Obývačka je presvetlená veľkoformátovým oknom, ktoré je doplnené závesom.

Kúpeľňa je v sivom dekore, na podlahe sa nachádza gresová veľkoformátová dlažba a na stenách ju dopĺňa sivý obklad do výšky 150 cm. V tejto kúpeľni sa nachádza aj podomietkové WC, veľké umývadlo so skrinkami a zrkadlom. Samostatné WC je rovnako ako WC v kúpeľni vybavené podomietkovým systémom, doplnené príručným umývadlom.

Pozemok ponúkaného bungalovu je upravený vrátane zatrávnenia a umiestnenia záhradného domčeku na odkladania záhradného náradia. Parkovanie je bezproblémové. Aktuálna výstavba obchvatu D4R7 prinesie budúcim majiteľom výhodu lepšej dostupnosti do hlavného mesta.

Dizajn nehnuteľnosti je nadčasový, moderný a kvalitne prevedený.
Detail ponuky

  • Lokalita: Drozdia / Bratislava / Chorvátsky Grob, časť Čierna voda
  • Celková plocha: 246m2
  • Počet izieb: 4
  • Balkón: áno / typ balkon 4.71m2
  • Stav nehnutelnosti: novostavba
  • Konštrukcia budovy: ytong

Galéria


Popis

Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede. Rýchlo a bezplatne vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


Zaujala vás ponuka?

Vyplňte prosím formulár a budeme vás kontaktovať.


+ 3 = 5