Popis ponuky

Lokalita garantujúca súkromie, občiansku vybavenosť, dostupnosť MHD a zároveň výbornú dostupnosť do centra Bratislavy ale aj Rakúska či Maďarska.

STAHU reality, s.r.o. Vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na predaj moderný nadštandardne vybavený, klimatizovaný priestranný rodinný dom s modernými materiálmi, celoplošným podlahovým kúrením, príjemným spracovaním premysleným do detailov s možnosťou posedenia v príjemnej záhradke. Dvojpodlažný rodinný dom je súčasťou moderného a veľmi vyhľadávaného typu bývania – dvojdomu.

Rodinný dom pozostáva z priestrannej presvetlenej vstupnej haly so vstavanou skriňou s veľkoformátovým zrkadlom s dostatkom úložného priestoru. Veľkoformátová čierna štruktúrovaná dlažba na podlahe v kombinácii so štiepaným kamenným obkladom na stene a modernými interiérovými dverami dodávajú už po vstupe pocit luxusu v tomto rodinnom dome.

Na prízemí sa nachádza aj samostatné WC a vstup do priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou s modernými spotrebičmi, ktoré potešia každú majiteľku. Moderná lesklá biela farba kuchynskej linky spojená s imitáciou mramoru a drevom sú nadčasové a dlhodobo trendové. Vedľa kuchyne sa nachádza aj komora s dostatočným priestorom pre ukladanie príručných potravín.

Obývačka a rovnako kuchyňa je presvetlená veľkoformátovými oknami s výstupom do záhradky, vybavenými žalúziami a rovnako garnižovým systémom, ktoré v prípade potreby vytvoria diskrétnu atmosféru pre budúcich majiteľov. Po vykročení cez obývačku vstúpi budúci majiteľ do už dokonale zabehnutej záhrady s odrastenými stromami a parkovou úpravou. Súčasťou záhrady v tvare L je aj záhradný domček, ktorý poslúži ako odkladací priestor napríklad pre kosačku alebo ako úložný priestor na rôzne záhradné náradie. Záhrada disponuje vývodom navíjacej hadice pre potreby jej údržby. Pred obývačkou sa v záhrade nachádza vonkajšia terasa so zámkovou dlažbou a nainštalovanou markízou, ktorá zabezpečí príjemné posedenie na terase v tieni.

Schody na poschodie sú moderne spracované, kopírujú materiály, ktoré sú použité vo vstupnej hale. Nášľapná časť schodov je pokrytá drevom v kombinácii so štiepaným kameňom. Nad schodiskom sa nachádza svetlík s presvetlením denného svetla, vďaka čomu je priestor schodiska neustále presvetlený denným intenzívnym denným svetlom.

Chodba na poschodí je pokrytá dlažbou, stenu lemuje moderná tapeta a pocit dotvárajú vkusne zvolené zárubne a interiérové dvere.

Poschodie tvoria 2 obytné izby a kúpeľňa. Prvá z izieb je vybavená vstavanou skriňou, klimatizáciou,  a presvetlená oknami pozdĺž dvoch stien so žalúziami a prípravou pre záves vďaka zabudovanej garniži. Rovnako je vybavená aj druhá izba , z ktorej je výstup na balkón s výhľadom na okolité domy a množstvo zelene. V kúpeľni sa nachádza vaňa, sprchový kút, WC. Veľkým pozitívom je aj okno nad úrovňou vane, ktoré umožňuje vetranie a rovnako presvetľuje kúpeľňu.

 

Rodinný dom je bez akejkoľvek ťarchy, s transparentnou históriou a je kúpou voľný ihneď k využitiu.

 

Dispozícia:

Prízemie – vstupná hala, WC, kuchyňa spojená s obývačkou a výstupom do záhradky a na terasu

Poschodie – kúpeľňa s WC, 2 samostatné izby
Detail ponuky

 • Lokalita: Opálová / Jarovce / Bratislava


   Popis

   Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede. Rýchlo a bezplatne vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


   Zaujala vás ponuka?

   Vyplňte prosím formulár a budeme vás kontaktovať.


   + 3 = 5