Realitná kancelária garantovaná advokátom

STAHUrealty je realitná kancelária, ktorá sa zameriava na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností najmä v Bratislave a okolí. Vďaka právnemu vzdelaniu advokáta a zakladateľa realitnej kancelárie STAHUrealty, Mgr. Stanislava Hutňana, garantujeme svojim klientom kvalitné a bezpečné služby na vysokej úrovni.


Výber z našej ponuky

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností

Poskytneme vám kompletný servis potrebný pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.

Kompletný právny servis

Každý z nás je odborník v inej oblasti. Preto rozumieme, že právne náležitosti spojené s kúpou, predajom či prenájmom nehnuteľností môžu pre vás predstavovať veľkú záťaž a stratu času. Najmä ak ich riešite vo vlastnej réžii alebo sa spoľahnete na realitné agentúry, ktoré neposkytujú garanciu svojich právnych služieb.

My sa postaráme o vypracovanie kúpnej zmluvy spolu s návrhom na vklad do katastra nehnuteľností. Vypracujeme zmluvy týkajúce sa prevodu nehnuteľností s právnou zárukou, ktorá vyplýva z práce advokáta.

Poradenstvo pri financovaní

Dostupné financovanie je často jeden z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní o kúpe nehnuteľnosti. Naša skúsená hypotekárna poradkyňa vám poskytne finančné poradenstvo, pomoc pri hľadaní najvýhodnejšieho spôsobu financovania pri kúpe vašej nehnuteľnosti a tiež pomoc pri vybavovaní hypotekárnych a spotrebných úverov.

Profesionálne fotografie

Lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť. A to platí aj pri kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti. Každého kupcu zaujíma, ako nehnuteľnosť vyzerá. A to sa slovami vysvetľuje veľmi ťažko.

Vďaka našej šikovnej realitnej fotografke vám zabezpečíme profesionálne a kvalitné fotografie, ktoré nám pomôžu predať alebo prenajať vašu nehnuteľnosť oveľa rýchlejšie.

Propagácia

My nečakáme na Godota kupcu. My ho aktívne hľadáme. Dnešná online doba nám ponúka hneď niekoľko možností, ako nájsť a osloviť potenciálnych záujemcov o vašu nehnuteľnosť. Rýchlo, jednoducho a efektívne. A tým nemáme na mysli len zverejnenie inzerátu na realitných serveroch.

Vďaka našej webovej stránke a sociálnym sieťam zabezpečíme zverejnenie vašej nehnuteľnosti. Platenou reklamou na našom Facebooku a Instragrame sa zameriame na správnu cieľovú skupinu.

Home staging

Šancu urobiť dobrý prvý dojem máme nie len v partnerskom živote, ale aj pri predaji nehnuteľnosti. Rovnako ako sa snažíme upraviť svoj zovňajšok pred prvým stretnutím, mali by sme sa snažiť upraviť aj svoju nehnuteľnosť pred prvou obhliadkou.

Práve v tom spočíva kúzlo homestagingu, o ktorý sa postaráme. Vytvoríme z vašej nehnuteľnosti príjemný a oku lahodiaci priestor, ktorý si kupujúci zamiluje na prvý pohľad.

Obhliadky nehnuteľností

Absolvujeme obhliadky vašej nehnuteľnosti s potenciálnymi kupujúcimi. Zastrešíme celkovú komunikáciu spojenú s prezentáciou vašej nehnuteľnosti a pravidelne vás budeme informovať o dopyte, vzhliadnutí inzerátu a počte obhliadok.

Na druhej strane vám radi pomôžeme pri výbere a obhliadke nehnuteľnosti, ktorú budete mať záujem si prenajať alebo kúpiť. Poradíme vám, na čo je dôležité sa sústrediť a aké parametre či faktory je potrebné brať do úvahy.